Zin in pasta met een frisse twist? Deze penne met zelfgemaakte doperwtenpesto is mega easy, super lekker en nét even anders dan anders. Binnen no time op tafel, en die zelfgemaakte pesto? Echt een gamechanger!

YUM, dit is echt zo’n lekker recept! Deze carpaccio plaattaart met huisgemaakte pistachepesto is de perfecte combinatie van simpel én smaakvol. Staat zo op tafel, maken dus!

Ooit gehoord van broccoli-pesto? Nu wel! En verrassend lekker is het ook. Bovendien is dit weer zo’n recept waarbij de oven het grootste deel van het werk doet. Echt een aanrader!

Ook in salades is pesto echt een winner. Vooral als ‘ie wordt gecombineerd met deze zomerse mix van gegrilde courgette en sappige perziken. Lekker fris, simpel en perfect voor warme dagen!

Dit is een heerlijke twist op de klassieke pasta pesto: penne met pistachepesto! En och jongens, dit is ZO lekker, niet normaal! Tegen zo’n lekker en makkelijk gerecht kun je gewoon geen nee zeggen.
Wil je meer vega inspiratie? Check ons e-book vol verrassende vega(n) recepten die net even anders zijn dan standaard vleesvervangers.

In dit recept maken we snel zelfgemaakte spinaziepesto, en dat is echt een grandioos succes. Plus: lekker gezond met courgetti in plaats van gewone spaghetti. Én al klaar in 10 minuten, what’s not to like? 😉

Dacht je dat alle pesto-varianten al voorbij waren gekomen? Think again! Enter: avocadopesto. Heerlijk romig en gezond. In dit Mexicaanse recept combineren we ‘m met quesadilla’s vol groenten en kaas. Zooo lekker!

Deze skinny six staat zó op tafel en smaakt fantastisch. De spaghetti combineert heerlijk met de frisse zelfgemaakte pesto van munt, feta en walnoten. Als je deze eenmaal hebt gemaakt, weet je dat het een blijvertje is.

Deze zelfgemaakte gehaktballetjes met rode pesto zijn echt een heerlijk makkelijk borrelhapje. Och, zo lekker.
OMG, hoe lekker ziet dit eruit?! Dit kleurrijke bordje ligt vol krokant gebakken gnocchi, een romige avocado saus met cherrytomaten en Parmezaanse kaas. Dit is een perfecte 5 or less die je doordeweeks met slechts 25 minuten op tafel kan zetten.
Ook al is dit een kerstrecept, deze is zo lekker dat ‘ie echt thuishoort in dit rijtje 11x recepten met pesto. Want deze overheerlijke burrata tompouce kan stiekem natuurlijk ook gewoon als fantastische lunch. Iedereen die dit proeft is fan, geloof ons.
Pesto blijft een toppertje, wat je er ook mee maakt. Dus waar wacht je nog op? Duik de keuken in en maak er snel eentje uit dit lijstje 11x recepten met pesto!