Pulled chicken cocktail – 6 ingrediënten
Gesponsord – Ja, we hebben ‘m! Dat lekkere en originele voorgerecht voor Kerst dat iedereen lust :-). Deze kerstige pulled chicken cocktail is niet alleen een lust voor het oog, maar ook heeeel lekker, dankzij de Tex Mex-smaken. De vrolijke kerstvormpjes van tortilla’s brengen instant feeststemming aan tafel, terwijl de combinatie van frisse avocado, sappige kip, tacokruiden van Santa Maria en een vleugje limoen een perfecte smaakbalans creëren. Helemaal leuk; je serveert de cocktail dus ook ín een eetbaar bakje, dat we maken van de Santa Maria soft tortilla’s (de mini variant).
Dit is ook nog eens écht simpel recept, je hebt maar 6 ingrediënten nodig. Ook leuk voor kids om mee te helpen! Terwijl de kip zachtjes gaart, steek je vrolijke kerstvormpjes uit de wraps en maak je de tortillabakjes. Een laagje Santa Maria taco kruidenmix erop, even de oven in en klaar zijn je krokante bakjes en sterren. De pulled chicken wordt onweerstaanbaar smeuïg met mayonaise, avocado en wat limoen. Voor de finishing touch gebruik je de tweede avocado in reepjes en wat extra limoenrasp als garnering. Deze pulled chicken cocktail is ideaal om je kerstdiner mee te starten: licht, luchtig en een beetje speels, precies wat je nodig hebt om de sfeer erin te brengen.
Ohja, vega’s aan tafel? Vervang de gekookte kip dan voor gebakken paddenstoelen, die kun je ook goed ‘pullen’ en mixen met de andere ingrediënten!
Op zoek naar meer makkelijke gerechten met een Mexicaanse twist voor na de Kerst? Deze tex mex bowl in 10 minuten is ook echt een topper. En deze vega loaded nacho’s staan bij ons ook vaak op tafel! Happy cooking!
Trakteer je vriendin, vriend(in) of jezelf op ons ANTI-AFWASBOEK: 60 recepten met maar 6 ingrediënten én maar 6 dingen om schoon te maken – een echte musthave in de keuken!